ΓΙΟΡΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ 2024

2024-03-09 18:27

Σε ευχάριστο και διασκεδαστικό κλίμα γιόρτασαν οι γυναίκες του χωριού μας την γιορτή της γυναίκας στην ταβέρνα +ουσίες στην Άρτα.

Στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο Σύλλογός μας για την επέτειο της διαμαρτυρίας των γυναικών στις 8 Μαρτίου 1857 για καλύτερες συνθήκες εργασίας, συμμετείχαν μέλη, συγχωριανές και φίλες του συλλόγου μας οι οποίες σε ένα καταπληκτικό περιβάλλον απόλαυσαν τις εξαιρετικές γαστρονομικές δημιουργίες του Κου Δημήτρη Παππά και του προσωπικού του καταστήματος.

Το Δ.Σ. εκπροσώπησε η Γραμματέας του Συλλόγου Κα Προύβα Ζωή που είχε και τον γενικό συντονισμό της συνεστίασης.

Ευχαριστούμε πολύ όλες τις κυρίες που μας τίμησαν με την συμμετοχή τους και το προσωπικό του καταστήματος που με τον άρτιο επαγγελματισμό τους δημιούργησαν μια εξαίσια βραδιά για όλους τους παρευρισκόμενους.

Ευχόμαστε χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες.

Για φωτογραφικό υλικό της εκδήλωσης μπορείτε να επισκεφτείτε την συλλογή «Εκδηλώσεις» που διατηρεί ο σύλλογός μας στο Facebook.